Відкритий урок з історії України “Політика коренізації в УСРР: ставлення влади та населення” (19 група).


«Їхня українізація – це спосіб виявити всіх нас, українців, а тоді знищити разом, щоб і духу не було…» – написав Микола Куліш у п’єсі «Мина Мазайло», доручаючи ці слова нібито негативному й смішному водночас персонажеві дядьку Тарасу. Історія відповіла ствердно не тільки на цю гіпотезу, а й на Кулішеве заперечення цієї думки: «Провокація. Хто стане нищити двадцять мільйонів самих лише селян-українців, хто?» – через кілька років Голодомор перетворив це припущення на реальність. А згодом все нові та нові радянські злочинні експеременти з Україною та українцями. А ще — 426-й день війни…


Поринувши на уроці історії України в історичні реалії 20-30 рр. ХХ ст., здобувачі освіти розкрили справжній зміст політики “українізації”- послаблення українського національно-визвольного руху, який становив загрозу для більшовицького режиму, а нині становить загрозу для “путінського”… Сьогодні історія вкотре для українства влаштовує свій іспит на “українізацію”. Цей іспит ми пишемо кров’ю. Тому, нам пора вже й одужувати від русофільства. Які ще докази ворожості всьому українському так званого русского міра нам потрібні?

Слово Нації

Всеукраїнський літературний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації». Номінація «Поети рідного краю». Дячук Анастасія декламує вірш рівненської поетеси Наталії Демедюк “Воскреснем”.

До уваги представників Квасилівської громади 21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею. Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони. Предметом консультацій є: Посилання для участі у […]

В рамках відзначення 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, видатного сина українського народу, здобувачі освіти долучились до традиційного конкурсу читців-декламаторів його поетичної спадщини.За підсумками творчого огляду І місце одержала здобувачка освіти групи №25 – Дячук Анастасія