На базі Квасилівського професійного ліцею створено та успішно функціонують два навчально-практичних центри.

Початком даної модернізації слугувало створення, у кінці 2014 року, за кошти обласного бюджету центру за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Для потреб якого було закуплено обладнання фірми LAUNCH.

Участь у проєкті міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» дала можливість модернізувати матеріально-технічну базу НПЦ та створити ще одну лабораторію за напрямком «Технічного обслуговування автомобілів», яка оснащена сучасним сертифікованим обладнанням компанії BOSCH.

Здобувши Європейський ґрант, а також за додатковим спільним фінансуванням Міністерства освіти і науки України та Рівненської обласної ради, у грудні 2018 року на базі Квасилівського професійного ліцею відкрито ще один Навчально-практичний центр за професіями «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник», що оснащений сучасним сертифікованим обладнанням FRONIUS.

У кожній із лабораторій центрів працюють висококваліфіковані майстри виробничого навчання, які пройшли підготовку в сертифікованих компаніях BOSCH та FRONIUS.

Для учнів

Для дорослих

Платні послуги