Савчук Олександр Леонідович

Директор ліцею

Освіта:   вища, Луцький державний технічний університет

Спеціальність: машини і обладнання для сільськогосподарського виробництва

Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист”

Нагороди:  Почесна грамота обласної ради, Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України, Грамота управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації

тел: +38(0362) 203-462

Кравців Людмила Вікторівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +38 (0362) 203-462

Кривчук Сергій Олександрович

Керівник фізичного виховання

тел: +38 (0362) 203-462

Карінцева Олена Миколаївна

Головний бухгалтер

тел: +38 (0362) 203-462

Костюк Василь Васильович

Старший майстер

тел: +38 (0362) 203-462

СОКАЛЬСЬКА КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА

Практичний психолог

тел: +38(0362) 203-462

БАСОВЕЦЬ СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА

Завідуюча господарством

тел: +38(0362) 203-462

Павловський Сергій Петрович

Заступник директора з навчально-виховної роботи

тел: +380362203462

Парфенчук Оксана Степанівна

Викладач математики

тел: +380362203462

Грицина Ірина Віталіївна

викладач історії

тел:

Костюк Іванна Василівна

Викладач іноземної мови

тел: +380362203462

Кравчук Оксана Миколаївна

Викладач фізичної культури

тел: +380362203462

Радімович Микола Васильович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Нагорняк Анжела Юріївна

Викладач зарубіжної літератури

тел: +380362203462

Суханицька Тетяна Юріївна

Викладач іноземної мови

тел: +380362203462

Борисюк Анна Юріївна

Викладач спецдисциплін

тел: +380362203462

Жулавнік Наталія Михайлівна

Викладач фізики та астрономії

тел: +380362203462

Жулавнік Сергій Юрійович

Викладач математики

тел: +380362203462

Коцюк Сергій Павлович

Викладач спецдисциплін

тел: +380362203462

Левкович Сергій Васильович

Викладач спецдисциплін

тел: +380362203462

Мігалі Аліна Петрівна

Викладач хімії та біології

тел: +380362203462

Ошманін Ігор Миколайович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Нивчик Маріна Анатоліївна

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Гапонова Тетяна Сергіївна

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Мазурок Денис Олександрович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Мігалі Сергій Олександрович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Бондар Наталія Володимирівна

Викладач української мови та літератури

тел: +380362203462

Васильчишина Валентина Максимівна

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Збаровський Петро Іванович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Коцюк Олена Вікторівна

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Ольховець Тетяна Сергіївна

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Патаєвич Володимир Євстафійович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Пігаль Наталія Вікторівна

Викладач спецдисциплін

тел: +380362203462

Самчук Галина Антонівна

Викладач української мови та літератури

тел: +380362203462

Сачук Олександр Леонтійович

Викладач фізики та астрономії

тел: +380362203462

Савчук Олександр Олександрович

Викладач всесвітньої історії

тел: +380362203462

Снітчук Олександр В’ячеславович

Майстер виробничого навчання

тел: +380362203462

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
02.11.2021

Вакансії

На даний момент вакансії відсутні

детальні умови