Інклюзивне навчання

В Квасилівському професійному ліцеї створюються сприятливі умови для навчання учнів з особливими освітніми потребами, у тому числі й учнів з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень ліцею, а саме:

  • навчальний корпус має вхід без східців;
  • на першому поверсі головного корпусу будується внутрішній пандус;
  • проводиться облаштування санвузла для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення;
  •  виконано поточний ремонт навчальних кабінетів, актових і спортивних зал.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця учнів падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; класні дошки темно-коричневого та темно-зеленого кольорів, стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень,

З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряне – тепловий режим.

Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі  мікрокліматичні  умови  внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Меблі навчальних кабінетів відповідають віковим особливостям учнів, враховується специфіка навчально-виховного процесу, території підтримуються в належному стані.

Будівлі та територія навчального закладу належно художньо-естетично оформлені,

Ліцей повністю забезпечений необхідними навчальними площами.