Відкритий урок з фізики

Викладач Наталія ЖУЛАВНІК провела відкритий урок з фізики “Розв’язування задач” у групі 21 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Одним із шляхів здійснення зв’язку теорії з практикою є розв’язування експериментальних задач, що сприяє підвищенню активності здобувачів освіти на уроках, розвиває їх логічне мислення, привчає аналізувати фізичні явища, спонукає доактивних дій власними силами здобувати знання, пізнавати оточуючий їх світ.

Здобувачі освіти самостійно, розв`язуючі задачі, здобули навички критичного підходу дорезультатів проведених ними вимірювань фізичних величин та зробили відповідні висновки. Здобули вміння та навички користування цими знаннями у повсякденному житті та у майбутній професії.

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]