Відкритий урок з фізики - Квасилівський професійний ліцей

Відкритий урок з фізики

Викладач Наталія ЖУЛАВНІК провела відкритий урок з фізики “Розв’язування задач” у групі 21 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Одним із шляхів здійснення зв’язку теорії з практикою є розв’язування експериментальних задач, що сприяє підвищенню активності здобувачів освіти на уроках, розвиває їх логічне мислення, привчає аналізувати фізичні явища, спонукає доактивних дій власними силами здобувати знання, пізнавати оточуючий їх світ.

Здобувачі освіти самостійно, розв`язуючі задачі, здобули навички критичного підходу дорезультатів проведених ними вимірювань фізичних величин та зробили відповідні висновки. Здобули вміння та навички користування цими знаннями у повсякденному житті та у майбутній професії.

«Азартні ігри розваги чи проблеми»

Станом на сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якостіосвіти розподілив учасників національного мультипредметного тесту (далі –НМТ) за сесіями тестування та тимчасовими екзаменаційними центрами (далі –ТЕЦ).Із 08 травня 2024 р. усі зареєстровані учасники НМТ у персональномукабінеті зможуть переглянути та завантажити запрошення, у якому будезазначено дату та місце проведення НМТ. Щоб потрапити у свій кабінет,потрібно зайти на сайт […]

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. No 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Принагідно інформуємо, що єДокументи про освіту можуть застосовуватися вступниками під час вступної кампанії для підтвердження отримання документа про відповідний […]