Відкритий урок з фізики

Викладач Наталія ЖУЛАВНІК провела відкритий урок з фізики “Розв’язування задач” у групі 21 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Одним із шляхів здійснення зв’язку теорії з практикою є розв’язування експериментальних задач, що сприяє підвищенню активності здобувачів освіти на уроках, розвиває їх логічне мислення, привчає аналізувати фізичні явища, спонукає доактивних дій власними силами здобувати знання, пізнавати оточуючий їх світ.

Здобувачі освіти самостійно, розв`язуючі задачі, здобули навички критичного підходу дорезультатів проведених ними вимірювань фізичних величин та зробили відповідні висновки. Здобули вміння та навички користування цими знаннями у повсякденному житті та у майбутній професії.

У наш час, День Героїв це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і звернути увагу на живих героїв, які повернулися з війни – на тих, хто вистояв і продовжує розвивати Україну, показуючи приклад.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом […]

Цього року в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій. Також необхідно […]