Стажування педагогічних працівників та підвищення робітничих розрядів

Квасилівський професійний ліцей, відповідно до наявних ліцензій на здійснення освітньої діяльності, інформує про заплановане найближче стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти України в Навчально-практичних центрах Квасилівського професійного ліцею у терміни:

    за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у наступні терміни:

    з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 розряду;

    з 20 лютого по 23 лютого 2023 року – підтвердження 5 розряду.

Форма навчання – очно – дистанційна.

   Вартість стажування одного слухача за професією складає близько 400 гривень (при наповнюваності групи 15 слухачів).

  За професією «Електрогазозварник»:

    з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 розряду;

    з 20 лютого по 23 лютого 2023 року – підтвердження 5 розряду

   Вартість стажування одного слухача за професією складає близько 900 гривень (при наповнюваності групи 15 слухачів).

     Форма навчання – очно – дистанційна.

     Після закінчення курсів слухачі отримують довідку про проходження стажування з вказаною кількістю годин (30 годин) та сертифікат. 

    Також НПЦ Квасилівського професійного ліцею проводить набір слухачів на підвищення кваліфікації (присвоєння робітничого розряду)  за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник» у наступні терміни:

з  06 березня по 21 квітня 2023 року (орієнтовний початок)

присвоєння 4 розряду слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів –  термін навчання 7 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1600 – 1700 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).  

з 13 березня по 14 квітня 2023 року  (орієнтовний початок)

присвоєння 5 розряду слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів –  термін навчання 6 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1400 – 1500 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).

з 06 березня по 21 квітня 2023 року  (орієнтовний початок)

присвоєння 5 розряду електрогазозварника  – термін навчання 7 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1600 – 1700 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).

Форма навчання – очно-дистанційна.

По закінченню навчання слухачі отримають Свідоцтво про присвоєння розряду кваліфікованого робітника державного зразка.

Адреса Квасилівського професійного ліцею: вул.Молодіжна, 30,

смт.Квасилів, Рівненська МТГ, Рівненська область;

Телефони: (0362) 20-34-62; 0965363430

Е-mail: kvasilov.proflicey@ukr.net

Контактна особа: Кравців Людмила Вікторівна

Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА) БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі: Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми […]

Слово Нації

Всеукраїнський літературний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації». Номінація «Поети рідного краю». Дячук Анастасія декламує вірш рівненської поетеси Наталії Демедюк “Воскреснем”.

До уваги представників Квасилівської громади 21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею. Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони. Предметом консультацій є: Посилання для участі у […]