Стажування педагогічних працівників та підвищення робітничих розрядів

Квасилівський професійний ліцей, відповідно до наявних ліцензій на здійснення освітньої діяльності, інформує про заплановане найближче стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти України в Навчально-практичних центрах Квасилівського професійного ліцею у терміни:

    за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у наступні терміни:

    з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 розряду;

    з 20 лютого по 23 лютого 2023 року – підтвердження 5 розряду.

Форма навчання – очно – дистанційна.

   Вартість стажування одного слухача за професією складає близько 400 гривень (при наповнюваності групи 15 слухачів).

  За професією «Електрогазозварник»:

    з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 розряду;

    з 20 лютого по 23 лютого 2023 року – підтвердження 5 розряду

   Вартість стажування одного слухача за професією складає близько 900 гривень (при наповнюваності групи 15 слухачів).

     Форма навчання – очно – дистанційна.

     Після закінчення курсів слухачі отримують довідку про проходження стажування з вказаною кількістю годин (30 годин) та сертифікат. 

    Також НПЦ Квасилівського професійного ліцею проводить набір слухачів на підвищення кваліфікації (присвоєння робітничого розряду)  за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник» у наступні терміни:

з  06 березня по 21 квітня 2023 року (орієнтовний початок)

присвоєння 4 розряду слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів –  термін навчання 7 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1600 – 1700 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).  

з 13 березня по 14 квітня 2023 року  (орієнтовний початок)

присвоєння 5 розряду слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів –  термін навчання 6 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1400 – 1500 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).

з 06 березня по 21 квітня 2023 року  (орієнтовний початок)

присвоєння 5 розряду електрогазозварника  – термін навчання 7 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1600 – 1700 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).

Форма навчання – очно-дистанційна.

По закінченню навчання слухачі отримають Свідоцтво про присвоєння розряду кваліфікованого робітника державного зразка.

Адреса Квасилівського професійного ліцею: вул.Молодіжна, 30,

смт.Квасилів, Рівненська МТГ, Рівненська область;

Телефони: (0362) 20-34-62; 0965363430

Е-mail: kvasilov.proflicey@ukr.net

Контактна особа: Кравців Людмила Вікторівна

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]