Стажування педагогічних працівників та підвищення робітничих розрядів

Квасилівський професійний ліцей, відповідно до наявних ліцензій на здійснення освітньої діяльності, інформує про заплановане найближче стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти України в Навчально-практичних центрах Квасилівського професійного ліцею у терміни:

    за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у наступні терміни:

    з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 розряду;

    з 20 лютого по 23 лютого 2023 року – підтвердження 5 розряду.

Форма навчання – очно – дистанційна.

   Вартість стажування одного слухача за професією складає близько 400 гривень (при наповнюваності групи 15 слухачів).

  За професією «Електрогазозварник»:

    з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 розряду;

    з 20 лютого по 23 лютого 2023 року – підтвердження 5 розряду

   Вартість стажування одного слухача за професією складає близько 900 гривень (при наповнюваності групи 15 слухачів).

     Форма навчання – очно – дистанційна.

     Після закінчення курсів слухачі отримують довідку про проходження стажування з вказаною кількістю годин (30 годин) та сертифікат. 

    Також НПЦ Квасилівського професійного ліцею проводить набір слухачів на підвищення кваліфікації (присвоєння робітничого розряду)  за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Електрогазозварник» у наступні терміни:

з  06 березня по 21 квітня 2023 року (орієнтовний початок)

присвоєння 4 розряду слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів –  термін навчання 7 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1600 – 1700 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).  

з 13 березня по 14 квітня 2023 року  (орієнтовний початок)

присвоєння 5 розряду слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів –  термін навчання 6 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1400 – 1500 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).

з 06 березня по 21 квітня 2023 року  (орієнтовний початок)

присвоєння 5 розряду електрогазозварника  – термін навчання 7 тижнів, орієнтовна вартість навчання одного слухача – 1600 – 1700 грн (при мінімальній наповнюваності групи 15 осіб).

Форма навчання – очно-дистанційна.

По закінченню навчання слухачі отримають Свідоцтво про присвоєння розряду кваліфікованого робітника державного зразка.

Адреса Квасилівського професійного ліцею: вул.Молодіжна, 30,

смт.Квасилів, Рівненська МТГ, Рівненська область;

Телефони: (0362) 20-34-62; 0965363430

Е-mail: kvasilov.proflicey@ukr.net

Контактна особа: Кравців Людмила Вікторівна

У бібліотеці ліцею з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання відбулися такі заходи: – флешмоб “Українська молодь читає”, під час якого здобувачі освіти фотографувалися з улюбленими книгами; метою є популяризувати читання, літературу, цікаві книги серед молодого покоління та показати, що ми представники читаючої нації, а читати це модно та необхідно у сучасному світі. – […]

Здоровий спосіб життя – це дії, направлені на підтримку здоров’я та уникнення захворювань. В основі здорового способу життя лежить індивідуальна система поведінки та звичок кожної окремої людини. Класним керівником Аліною МІГАЛІ була проведена година спілкування для здобувачів освіти 14групи про здоровий спосіб життя. В ході виховної години здобувачами освіти були формовані основні принципи здорового способу […]

Нескорені

В групі 13 «Електрогазозварник; рихтувальник кузовів» класний керівник Сергій ЖУЛАВНІК провів виховну годину до Дня Національної гвардії України «Нескорені». Як самостійна силова структура Національна гвардія України існувала від 1991 до 2000 року. Потім вона була розформована та знову відроджена 2014 року після незаконної окупації Криму та загостренням ситуації на сході України. Головне завдання Нацгвардії України – […]