Профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів

23 лютого відбулась профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Корнинського та Колоденського ліцеїв. Майбутні абітурієнти ознайомились з спектром професій, які вони можуть здобути в закладі освіти. Педагогічний колектив провів екскурсію виробничими майстернями, кабінетами, спортивним та тренажерним залами, STEM-центром.

Для здобувачів освіти цих навчальних закладів було проведено майстер-класи з кондитерської майстерності, зварювальних та слюсарних робіт.

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]