Громадські консультації - Квасилівський професійний ліцей

Громадські консультації

До уваги представників Квасилівської громади

21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею.


Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.


Предметом консультацій є:

  • Огляд та обговорення мети та заходів з модернізації ліцею;
  • Огляд та обговорення очікуваних екологічних та соціальних ризиків та впливів та екологічних документів;
  • Обговорення потенційних змін в освітньому процесі.

Посилання для участі у громадських консультаціях:

https://us04web.zoom.us/j/4442744150?pwd=TPTI8COUzWQGXO7aFSKZqjavaFQ4x8.1

Субпроєкт реалізовується в рамках проєкту ««Професійна освіта в Східному партнерстві»».
В рамках субпроєкту буде модернізована інфраструктура закладу шляхом проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання.


Донор: Уряд Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW
Виконавець: Український фонд соціальних інвестицій.

«Азартні ігри розваги чи проблеми»

Станом на сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якостіосвіти розподілив учасників національного мультипредметного тесту (далі –НМТ) за сесіями тестування та тимчасовими екзаменаційними центрами (далі –ТЕЦ).Із 08 травня 2024 р. усі зареєстровані учасники НМТ у персональномукабінеті зможуть переглянути та завантажити запрошення, у якому будезазначено дату та місце проведення НМТ. Щоб потрапити у свій кабінет,потрібно зайти на сайт […]

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. No 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Принагідно інформуємо, що єДокументи про освіту можуть застосовуватися вступниками під час вступної кампанії для підтвердження отримання документа про відповідний […]