Громадські консультації

До уваги представників Квасилівської громади

21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею.


Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.


Предметом консультацій є:

  • Огляд та обговорення мети та заходів з модернізації ліцею;
  • Огляд та обговорення очікуваних екологічних та соціальних ризиків та впливів та екологічних документів;
  • Обговорення потенційних змін в освітньому процесі.

Посилання для участі у громадських консультаціях:

https://us04web.zoom.us/j/4442744150?pwd=TPTI8COUzWQGXO7aFSKZqjavaFQ4x8.1

Субпроєкт реалізовується в рамках проєкту ««Професійна освіта в Східному партнерстві»».
В рамках субпроєкту буде модернізована інфраструктура закладу шляхом проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання.


Донор: Уряд Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW
Виконавець: Український фонд соціальних інвестицій.

Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА) БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі: Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми […]

Слово Нації

Всеукраїнський літературний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації». Номінація «Поети рідного краю». Дячук Анастасія декламує вірш рівненської поетеси Наталії Демедюк “Воскреснем”.

В рамках відзначення 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, видатного сина українського народу, здобувачі освіти долучились до традиційного конкурсу читців-декламаторів його поетичної спадщини.За підсумками творчого огляду І місце одержала здобувачка освіти групи №25 – Дячук Анастасія