37 РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня 2023-го минає 37 років від найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. У 1986 році під час експерименту на 4-му реакторі ЧАЕС сталися два вибухи. У ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли понад вісім тисяч жителів Рівненщини.

Через 36 років після трагедії на АЕС з’явилася нова загроза вибуху через війну, яку розв’язала росія проти України.

25 квітня біля Пам’ятного знаку потерпілим від аварії на ЧАЕС здобувачі освіти та педагоги Квасилівського професійного ліцею разом з іншими мешканцями селища запалили лампадки, свічки в пам’ять за загиблими і потерпілими від техногенної біди; 26 квітня взяли участь у мітингу-реквіємі.

Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії.

У наш час, День Героїв це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і звернути увагу на живих героїв, які повернулися з війни – на тих, хто вистояв і продовжує розвивати Україну, показуючи приклад.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом […]

Цього року в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій. Також необхідно […]