Відкритий урок з історії України “Політика коренізації в УСРР: ставлення влади та населення” (19 група).


«Їхня українізація – це спосіб виявити всіх нас, українців, а тоді знищити разом, щоб і духу не було…» – написав Микола Куліш у п’єсі «Мина Мазайло», доручаючи ці слова нібито негативному й смішному водночас персонажеві дядьку Тарасу. Історія відповіла ствердно не тільки на цю гіпотезу, а й на Кулішеве заперечення цієї думки: «Провокація. Хто стане нищити двадцять мільйонів самих лише селян-українців, хто?» – через кілька років Голодомор перетворив це припущення на реальність. А згодом все нові та нові радянські злочинні експеременти з Україною та українцями. А ще — 426-й день війни…


Поринувши на уроці історії України в історичні реалії 20-30 рр. ХХ ст., здобувачі освіти розкрили справжній зміст політики “українізації”- послаблення українського національно-визвольного руху, який становив загрозу для більшовицького режиму, а нині становить загрозу для “путінського”… Сьогодні історія вкотре для українства влаштовує свій іспит на “українізацію”. Цей іспит ми пишемо кров’ю. Тому, нам пора вже й одужувати від русофільства. Які ще докази ворожості всьому українському так званого русского міра нам потрібні?

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ- за підтримки головного управління ДСНС України в Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД, національної поліції в Рівненській області Головним завданням якої є ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника