Тиждень дитячого та юнацького читання

У бібліотеці ліцею з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання відбулися такі заходи:

– флешмоб “Українська молодь читає”, під час якого здобувачі освіти фотографувалися з улюбленими книгами; метою є популяризувати читання, літературу, цікаві книги серед молодого покоління та показати, що ми представники читаючої нації, а читати це модно та необхідно у сучасному світі.

– виставка однієї книги та бесіда за книгою Наталії Зотової «Психологія для дівчат»;

– «Краще видання для юнацтва та молоді рівненських письменників»: віртуальна виставка;

– перегляд документального фільму «Величні українські науковці, які змінили світ».

Богдана: Василь Шкляр «Залишинець.Чорний ворон» Це історичний роман про українських повстанців , які у 20-х роках минулого сторіччя воювали проти більшовицьких окупантів в урочищі Холодний Яр за визволення своєї рідної землі. Раджу прочитати, щоб не забувати своєї історії.

Юля: « Недавно переглянула збірник коротких оповідань українського письменника Андрія Любки «Саудаде». Це слово не перекладається дослівно, воно про невзаємне кохання, що ранить, але всеодно прекрасне. І кожне оповідання як тільки натяк про хороше.

Вікторія: Книги Андрія Кокотюхи завжди цікаві і захоплюючі ..» За його книгами знімають фільми, серіали, він також пише кіносценарії; неодноразовий лауреат міжнародного конкурсу «Коронація слова» ..» В сюжеті нового детективу «Життя на карту. Київська сищиця» декілька головних героїв, які розкривають злочин- вбивство поліцейського. Рекомендую книгу його всім шанувальникам детективів.

Богдан: «Біблія допомагає і направляє мене у житті, вона дає надію і силу. Я регулярно читаю цю книгу».

Зоряна: «Українська смакота» ця книга – порадник для всіх хто любить українську кухню. Зі звичайних продуктів з ринку чи городу готуються звичні для української душі страви, перевірені досвідом сучасних господинь.

Богдана: «Ритуал» це роман-фентезі подружжя Марини та Сергія Дяченків, для мене вони найкращі фантасти. Жила собі принцеса, була вона невродливою, але сміливою. А потім принцесу помилково вкрав Дракон. Щоб дізнатися чим закінчилась історія потрібно дочитати книжку. Під час читання я дуже переживала за героїв..»

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]