Хто такі “ПВК Редан” та чим вони небезпечні?

21.03. 2023р. у 12 групі за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії С” відбулась виховна година на тему: “Хто такі “ПВК Редан” та чим вони небезпечні?”


Класний керівник Анжела Нагорняк розповіла про символіку “ПВК Редан”, чому саме так називається ця субкультура, чому більше всього страждають підлітки та які негативні наслідки може мати суспільство. Закцентувала увагу на телеграм каналах, які були створені з метою пропаганди, а також надала рекомендації як запобігти участі у агресивних субкультурах.

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]