Хто такі “ПВК Редан” та чим вони небезпечні?

21.03. 2023р. у 12 групі за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії С” відбулась виховна година на тему: “Хто такі “ПВК Редан” та чим вони небезпечні?”


Класний керівник Анжела Нагорняк розповіла про символіку “ПВК Редан”, чому саме так називається ця субкультура, чому більше всього страждають підлітки та які негативні наслідки може мати суспільство. Закцентувала увагу на телеграм каналах, які були створені з метою пропаганди, а також надала рекомендації як запобігти участі у агресивних субкультурах.

Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА) БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі: Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми […]

Слово Нації

Всеукраїнський літературний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації». Номінація «Поети рідного краю». Дячук Анастасія декламує вірш рівненської поетеси Наталії Демедюк “Воскреснем”.

До уваги представників Квасилівської громади 21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею. Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони. Предметом консультацій є: Посилання для участі у […]