Хто такі “ПВК Редан” та чим вони небезпечні?

21.03. 2023р. у 12 групі за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів категорії С” відбулась виховна година на тему: “Хто такі “ПВК Редан” та чим вони небезпечні?”


Класний керівник Анжела Нагорняк розповіла про символіку “ПВК Редан”, чому саме так називається ця субкультура, чому більше всього страждають підлітки та які негативні наслідки може мати суспільство. Закцентувала увагу на телеграм каналах, які були створені з метою пропаганди, а також надала рекомендації як запобігти участі у агресивних субкультурах.

У наш час, День Героїв це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і звернути увагу на живих героїв, які повернулися з війни – на тих, хто вистояв і продовжує розвивати Україну, показуючи приклад.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом […]

Цього року в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій. Також необхідно […]