Обережно провокація - Квасилівський професійний ліцей

Обережно провокація

Починаючи з 27 лютого, в різних регіонах України відбулось понад 40 зібрань молоді, прихильної до руху ПВК “Редан”. 

Назва субкультури пов’язана з японськими коміксами. Одного з головних персонажів звуть Редан. Підлітки носять чорний одяг і зображення павуків, наслідуючи символіку гри. 

Основна мета новоствореного в Україні руху – провокація масових зібрань для подальшого фізичного протистояння із залученням неповнолітніх.  Тож найпростіше маніпулювати юними людьми, психіка яких втомлена війною, які самі легко піддаються впливу та схильні до ризикованих дій.

Тобто все робиться для того, щоб дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. 

Щоб протистояти маніпуляція та впливу, важливо лишатись самим собою, мати чітку громадянську позицію та наближати нашу ПЕРЕМОГУ,  класний керівник Грицина Ірина для здобувачів освіти 32 групи провела виховну годину “Обережно провокація!”

«Азартні ігри розваги чи проблеми»

Станом на сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якостіосвіти розподілив учасників національного мультипредметного тесту (далі –НМТ) за сесіями тестування та тимчасовими екзаменаційними центрами (далі –ТЕЦ).Із 08 травня 2024 р. усі зареєстровані учасники НМТ у персональномукабінеті зможуть переглянути та завантажити запрошення, у якому будезазначено дату та місце проведення НМТ. Щоб потрапити у свій кабінет,потрібно зайти на сайт […]

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. No 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Принагідно інформуємо, що єДокументи про освіту можуть застосовуватися вступниками під час вступної кампанії для підтвердження отримання документа про відповідний […]