Обережно провокація

Починаючи з 27 лютого, в різних регіонах України відбулось понад 40 зібрань молоді, прихильної до руху ПВК “Редан”. 

Назва субкультури пов’язана з японськими коміксами. Одного з головних персонажів звуть Редан. Підлітки носять чорний одяг і зображення павуків, наслідуючи символіку гри. 

Основна мета новоствореного в Україні руху – провокація масових зібрань для подальшого фізичного протистояння із залученням неповнолітніх.  Тож найпростіше маніпулювати юними людьми, психіка яких втомлена війною, які самі легко піддаються впливу та схильні до ризикованих дій.

Тобто все робиться для того, щоб дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. 

Щоб протистояти маніпуляція та впливу, важливо лишатись самим собою, мати чітку громадянську позицію та наближати нашу ПЕРЕМОГУ,  класний керівник Грицина Ірина для здобувачів освіти 32 групи провела виховну годину “Обережно провокація!”

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]