Алкоголь – загроза людству

Класний керівник та майстер виробничого навчання Сергій КОЦЮК в групі 23 “Електрогазозварник; рихтувальник кузовів” присвятив виховний захід питанню здоров’я підростаючого покоління, а саме тенденції зростання вживання акоголю молоддю.
Здобувачі освіти обговорили негативний вплив алкоголю на організм.
Кожен повинен задуматися перед тим, як простягнути руку до наповненої склянки з алкоголем. Алкоголь великий ворог. Прищеплюйте недовіру і зневагу до нього всім своїм близьким, тоді в світі, що вас оточує, буде набагато більше щасливих людей.

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]