Алкоголь – загроза людству

Класний керівник та майстер виробничого навчання Сергій КОЦЮК в групі 23 “Електрогазозварник; рихтувальник кузовів” присвятив виховний захід питанню здоров’я підростаючого покоління, а саме тенденції зростання вживання акоголю молоддю.
Здобувачі освіти обговорили негативний вплив алкоголю на організм.
Кожен повинен задуматися перед тим, як простягнути руку до наповненої склянки з алкоголем. Алкоголь великий ворог. Прищеплюйте недовіру і зневагу до нього всім своїм близьким, тоді в світі, що вас оточує, буде набагато більше щасливих людей.

Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА) БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі: Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми […]

Слово Нації

Всеукраїнський літературний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації». Номінація «Поети рідного краю». Дячук Анастасія декламує вірш рівненської поетеси Наталії Демедюк “Воскреснем”.

До уваги представників Квасилівської громади 21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею. Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони. Предметом консультацій є: Посилання для участі у […]