Міжнародний День дарування книг.

14 лютого у світі відзначають Міжнародний День дарування книг.


Мета цього дня – розвивати любов до читання,  надихати людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини.
 Наша ліцейна бібліотека приєднується до акції «Подаруй бібліотеці сучасну книгу».  Це добровільна ініціатива, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Якщо у Вашій домашній бібліотеці є книги українською чи  іноземними мовами будемо раді, якщо вони знайдуть свого читача у нашій книгозбірні.


Приєднуйтесь до акції!


Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!


Щиро вдячні за подарунки!

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]