Міжнародний День дарування книг.

14 лютого у світі відзначають Міжнародний День дарування книг.


Мета цього дня – розвивати любов до читання,  надихати людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини.
 Наша ліцейна бібліотека приєднується до акції «Подаруй бібліотеці сучасну книгу».  Це добровільна ініціатива, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Якщо у Вашій домашній бібліотеці є книги українською чи  іноземними мовами будемо раді, якщо вони знайдуть свого читача у нашій книгозбірні.


Приєднуйтесь до акції!


Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!


Щиро вдячні за подарунки!

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]