Боролись! Боремось! Поборемо!

“Боролись! Боремось! Поборемо!” Під таким гаслом 14 жовтня відбувся “Урок звитяги”, який підготував класний керівник групи №13 Сергій ЖУЛАВНІК.

Здобувачі освіти переглянули тематичну презентацію “14 жовтня – день захисників та захисниць України”, де було висвітлено зв’язок усіх знаменних подій, що припадають на 14 жовтня: Свято покрови Присвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення УПА та День захисників та захисниць України.

Захід сприяв формуванню національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації героїзму військогового подвигу, вшануванню мужності та героїзму захисників та захисниць України.

Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу було проведено цикл інформаційно-просвітницькі та профілактичних заходів в рамках міжнародної акції.Не забувайте: будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини!

Під такою назвою в бібліотеці Квасилівського професійного ліцею організована тематична  виставка – портрет присвячена  Григорію Сковороді. 3 грудня 2022 року виповнюється 300 років Григорію Сковороді, видатному українському філософу, просвітителю-гуманісту, поету, педагогу.  Що пов’язує нас, сучасних українців, з людиною, яка жила декілька століть тому? Думаємо, що ті самі довічні питання: життя, самопізнання, добро і зло, любов, […]

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.Цього року ми вшановуватимемо жертв […]