Боролись! Боремось! Поборемо! - Квасилівський професійний ліцей

Боролись! Боремось! Поборемо!

“Боролись! Боремось! Поборемо!” Під таким гаслом 14 жовтня відбувся “Урок звитяги”, який підготував класний керівник групи №13 Сергій ЖУЛАВНІК.

Здобувачі освіти переглянули тематичну презентацію “14 жовтня – день захисників та захисниць України”, де було висвітлено зв’язок усіх знаменних подій, що припадають на 14 жовтня: Свято покрови Присвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення УПА та День захисників та захисниць України.

Захід сприяв формуванню національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації героїзму військогового подвигу, вшануванню мужності та героїзму захисників та захисниць України.

«Азартні ігри розваги чи проблеми»

Станом на сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якостіосвіти розподілив учасників національного мультипредметного тесту (далі –НМТ) за сесіями тестування та тимчасовими екзаменаційними центрами (далі –ТЕЦ).Із 08 травня 2024 р. усі зареєстровані учасники НМТ у персональномукабінеті зможуть переглянути та завантажити запрошення, у якому будезазначено дату та місце проведення НМТ. Щоб потрапити у свій кабінет,потрібно зайти на сайт […]

Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2022 р. No 1242 реалізується експериментальний проєкт щодо формування та застосування єДокумента про освіту. Принагідно інформуємо, що єДокументи про освіту можуть застосовуватися вступниками під час вступної кампанії для підтвердження отримання документа про відповідний […]