Боролись! Боремось! Поборемо!

“Боролись! Боремось! Поборемо!” Під таким гаслом 14 жовтня відбувся “Урок звитяги”, який підготував класний керівник групи №13 Сергій ЖУЛАВНІК.

Здобувачі освіти переглянули тематичну презентацію “14 жовтня – день захисників та захисниць України”, де було висвітлено зв’язок усіх знаменних подій, що припадають на 14 жовтня: Свято покрови Присвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення УПА та День захисників та захисниць України.

Захід сприяв формуванню національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації героїзму військогового подвигу, вшануванню мужності та героїзму захисників та захисниць України.

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ- за підтримки головного управління ДСНС України в Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД, національної поліції в Рівненській області Головним завданням якої є ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника