2 жовтня – Міжнародний день ненасильства

International Day of Non-Violence

Головною метою встановлення цього дня є затвердження культури миру, терпимості, розуміння і ненасильства. Саме цього дня у 1869 році народився індійський державний діяч Магатма Ґанді — борець за незалежність Індії, який сформулював філософію ненасилля.

Нині особливо болючою є вічна тема злагоди і миру. Під часповномасштабної війни росія вчиняє на території України звірства та злочини, які, здавалося б, у 21 столітті неможливі. Але виявилося, що на це здатні саме російські військові. Політика України є абсолютно протилежною російській практиці. Солідарність світу з нашою державою уже визначили результат цієї війни. Держава-терорист росія зазнає поразки та буде притягнута до відповідальності за кожний воєнний злочин, скоєний на Нашій Українській Землі.

У бібліотеці ліцею проведено виставку-обговорення «Мій світ – світ без насилля». Наталія Охремчук і Ольга Вальчук розповіли здобувачам освіти про історію свята та ознайомили з книгами, представленими на виставці. Учасники зустрічі висловлювали свої думки про те, що ми можемо зробити, щоб наш світ став добрішим, милосерднішим, оптимістичнішим.

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]