Профорієнтація. Мій свідомий вибір

17 лютого в закладі освіти була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Квасилівського НВК “Школа-ліцей”.

Майбутні абітурієнти ознайомились з спектром професій, які вони можуть здобути на базі навчального закладу.

Педагогічний колектив провів екскурсію виробничими майстернями, кабінетами, спортивним та тренажерним залами, STEM-центром. Здобувачі освіти нашого ліцею провели майстер-класи для гостей, а також спробували відчути себе в майбутній професії.

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ- за підтримки головного управління ДСНС України в Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД, національної поліції в Рівненській області Головним завданням якої є ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника