Профорієнтація. Мій свідомий вибір

17 лютого в закладі освіти була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Квасилівського НВК “Школа-ліцей”.

Майбутні абітурієнти ознайомились з спектром професій, які вони можуть здобути на базі навчального закладу.

Педагогічний колектив провів екскурсію виробничими майстернями, кабінетами, спортивним та тренажерним залами, STEM-центром. Здобувачі освіти нашого ліцею провели майстер-класи для гостей, а також спробували відчути себе в майбутній професії.

Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА) БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі: Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми […]

Слово Нації

Всеукраїнський літературний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Слово Нації». Номінація «Поети рідного краю». Дячук Анастасія декламує вірш рівненської поетеси Наталії Демедюк “Воскреснем”.

До уваги представників Квасилівської громади 21 березня 2024 року о 14.00 у форматі «онлайн» відбудуться громадські консультації щодо реалізації Українським фондом соціальних інвестицій субпроєкту з модернізації Квасилівського професійного ліцею. Для участі у консультаціях запрошуються викладачі, студенти та їх батьки, мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені сторони. Предметом консультацій є: Посилання для участі у […]