Профорієнтація. Мій свідомий вибір

17 лютого в закладі освіти була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Квасилівського НВК “Школа-ліцей”.

Майбутні абітурієнти ознайомились з спектром професій, які вони можуть здобути на базі навчального закладу.

Педагогічний колектив провів екскурсію виробничими майстернями, кабінетами, спортивним та тренажерним залами, STEM-центром. Здобувачі освіти нашого ліцею провели майстер-класи для гостей, а також спробували відчути себе в майбутній професії.

Квасилівський професійний ліцей, відповідно до наявних ліцензій на здійснення освітньої діяльності, інформує про заплановане найближче стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти України в Навчально-практичних центрах Квасилівського професійного ліцею у терміни:     за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у наступні терміни:     з 13 лютого по 17 лютого 2023 року – підтвердження 4 […]

Історична година спілкування до Дня Соборності України «Молодь єднає Україну» Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в […]

У Квасилівському професійному ліцеї в підтримку інформаційної кампанії з нагоди 18-ї річниці Помаранчевої революції та 9-ї річниці Революції Гідності відбулися заходи, які висвітлюють ключову тезу цьогорічного відзначення дня Гідності і Свободи: «Революція Гідності – перший переможний бій цієї війни». ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!