Профорієнтація. Мій свідомий вибір

17 лютого в закладі освіти була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Квасилівського НВК “Школа-ліцей”.

Майбутні абітурієнти ознайомились з спектром професій, які вони можуть здобути на базі навчального закладу.

Педагогічний колектив провів екскурсію виробничими майстернями, кабінетами, спортивним та тренажерним залами, STEM-центром. Здобувачі освіти нашого ліцею провели майстер-класи для гостей, а також спробували відчути себе в майбутній професії.

Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх здобувачів освіти із життям ліцею, напрямами підготовки та професіями. Гості отримали інформацію про особливості вступу та навчання у Квасилівському професійному ліцеї, а дехто з них написав попередню заяву на вступ до нашого закладу освіти. Дякуємо за довіру!

Вишиванка – одяг вільних людей. Це  своєрідний літопис життя,  символ нескореності, сучасна зброя  та нерозривний зв’язок поколінь. Допоки українські жінки вишиватимуть сорочки, вкладаючи в них свою душу, а українські воїни одягатимуть їх – Україна непереможна!

У рамках всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу “МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ” на засадах STEM-освіти, учасники від Квасилівського Професійного Ліцею, отримали відповідні сертифікати, а саме: Сертифікат яким відзначений координатор конкурсу отримала Жулавнік Наталія Михайлівна; Сертифікат другого ступеню яким відзначений учасник конкурсу 2021-2022 навчального року в номінації АСТРОНОМ-ЮНІОР отримала Гураль Марія Юріївна. Хочеться побажати нашим учням та викладачам ще більших […]