Профорієнтація. Мій свідомий вибір

17 лютого в закладі освіти була проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Квасилівського НВК “Школа-ліцей”.

Майбутні абітурієнти ознайомились з спектром професій, які вони можуть здобути на базі навчального закладу.

Педагогічний колектив провів екскурсію виробничими майстернями, кабінетами, спортивним та тренажерним залами, STEM-центром. Здобувачі освіти нашого ліцею провели майстер-класи для гостей, а також спробували відчути себе в майбутній професії.

У наш час, День Героїв це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і звернути увагу на живих героїв, які повернулися з війни – на тих, хто вистояв і продовжує розвивати Україну, показуючи приклад.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом […]

Цього року в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій. Також необхідно […]