День вшанування пам'яті жертв Голодомору - Квасилівський інженерно-технологічний професійний коледж

День вшанування пам’яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.
Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.
Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.
В умовах повномасштабної війни один із ключових способів вшанувати пам’ять убитих голодом – долучитися до акції «Запали свічку» та закликати українців і людей по всьому світу засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.
Не забудьте 26 листопада, о 16:00, долучитися разом із громадою до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв.
Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду.
Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо.

Ініціатива Досконалість Починається Тут реалізується в рамках програми «Професійна освіта в країнах Східного партнерства», яка фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через KfW — Німецький банк розвитку, у партнерстві з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ). Квасилівський інженерно-технологічний професійний коледж розпочинає трансформацію в Центр досконалості — з оновленим обладнанням, партнерствами з роботодавцями та акцентом на успіх кожного студента. Що змінюється […]

Педагогічні працівники нашого закладу разом з представниками 15 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з Житомирської, Рівненської та  Львівської області беруть участь в проєкті «Інтеграція підприємницької освіти в систему професійної освіти України», який реалізується за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV).  Проєкт стартував 1 вересня 2024 року і триватиме до кінця 2026 року.  Проєкт заснований на успішно […]

З метою активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників, стимулювання безперервної фахової освіти, якісної роботи та посилення їх відповідальності за результати навчання і виховання учнівської молоді 26 березня 2025 року було проведено чергове засідання атестаційної комісії Квасилівського інженерно-технологічного професійного коледжу.Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022  […]