Волає біль Бабиного Яру

Цього року Україна та весь світ вшановують 81-ту річницю однієї з найтрагічних сторінок в історії Голокосту – масове вбивство євреїв 29-30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві.

Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистами євреїв та ромів, військовополонених, в’язнів. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено тисячі євреїв.
Масові розстріли у Бабиному Яру та розташованому поруч із ним Сирецькому концтаборі проводилися аж до звільнення Києва від окупації. У 1941—1943 роках тут розстріляно членів ОУН, серед них відому поетесу Олену Телігу. Усього протягом двох років у Бабиному Яру було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких склали євреї.

В бібліотеці організовано виставку – пам`ять присвячену цим трагічним подіям.

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]