Позитивне мислення – 6 порад

  1. Трансформуй! Наповни негативну ситуацію позитивним змістом.
  2. Записуй! Занотовуй все, що з тобою гарного сталося за день.
  3. Посміхайся! Посмішка знижує рівень кортизолу (гормон стресу) та збільшує рівень ендорфіну (гормон щастя) в крові. Навіть «вимушена» посмішка так само здатна поліпшити настрій, як і та, що з’явилася сама собою.
  4. Відчувай! Не забороняй собі відчувати негатив. Навчись його розуміти і контролювати.
  5. Уклади мир! На переживання минулого витрачається занадто багато часу та енергії. Концентруйся на теперішньому часі та стані.
  6. «Пробач і відпусти» всіх на кого ви ображені. Минуле не змінити.

Будь-який момент життя привід для радості!

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ- за підтримки головного управління ДСНС України в Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД, національної поліції в Рівненській області Головним завданням якої є ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника