78-ма річниця вигнання з Рівного радянськими військами нацистських окупантів

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові і свого життя. Понад 900 днів, з 1941 по 1944 роки, місто Рівне перебувало під окупацією нацистської Німеччини. І весь цей період супроводжувався масовими розстрілами й репресіями.  Всього у місті та його околицях тільки влітку-восени 1941 року було знищено 102 тис. чол. 6 листопада 1941року фашисти розстріляли в урочищі Сосонки біля Рівного тисячі євреїв, а згодом влаштували на території міста 3 концтабори: у передмістях Грабник та Воля, та на вулиці Білій.

Майже одночасно з Корсунь-Шевченківською операцією війська 1-го Українського фронту почали наступ на Рівненсько-Луцькому напрямку. Наступ радянських військ відбувався у складних умовах заболоченої місцевості і бездоріжжя. Велику допомогу їм надали партизанські з’єднання Сабурова, Федорова, Бегми. 2 лютого 1944 р. окупанти були вигнані з міст Луцьк і Рівне, а в результаті подальшого наступу – Тернополя, Вінниці.

Цій пам’ятній даті класні керівники, майстри в/н, бібліотекарі для здобувачів освіти провели онлайн тематичні виховні заходи.

23 листопада викладач Ірина ГРИЦИНА взяла участь у науково-практичній конференції “90-ті роковини. Історія Голодомору-геноциду”, де розглядались питання української історії, що переплітається з нашим сьогоденням – геноцидом українського народу, як помсту за власну свободу та державність.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним в нашому закладі, а виховання молоді у дусі патріотичного обов’язку, поваги до військової служби та готовності до захисту територіальної цілісності держави – базові засади ІІІ окремої штурмової бригади, представники якої зустрілися із здобувачами освіти.Військовослужбовці з позивними «Вініч», «Ковбой», «Х`юго», «Самурай», «Ваха» – люди, міцного характеру, упевнені у собі, справжні патріоти України. […]

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ- за підтримки головного управління ДСНС України в Рівненській області, НМЦ ЦЗ та БЖД, національної поліції в Рівненській області Головним завданням якої є ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника