Буду патріотом неньки – України, Бо немає кращої на землі країни!

День Соборності займає особливе місце в історії становлення України, оскільки саме 22 січня 1919 року у Києві на Софіївській площі відбулися урочисті збори. На них був проголошений Акт Злуки (об’єднання ) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу з єдиним державним гербом-тризубом.

В учнівському гуртожитку вихователями та бібліотекарями було проведено виховний захід. Мета заходу поглибити знання здобувачів освіти про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами, виховувати патріотичні почуття та повагу до патріотичної атрибутики.

Дню соборності України в бібліотеці ліцею була приурочена коментована виставка книг, документальних видань, фотоматеріалів, що передають вагомість події до якої українці йшли впродовж довгих років.

У наш час, День Героїв це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і звернути увагу на живих героїв, які повернулися з війни – на тих, хто вистояв і продовжує розвивати Україну, показуючи приклад.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом […]

Цього року в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій. Також необхідно […]