Торгівля людьми – це не міф, це реальність

7 грудня класний керівник 35 групи Оксана КРАВЧУК провела годину спілкування “Торгівля людьми- це не міф, це реальність”в рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”. Класний керівник розповіла здобувачам освіти про гостру проблему сьогодення – це праця та перебування за кордоном наших громадян. Під час зустрічі обговорювали етапи торгівлі людьми; міфи стосовно торгівлі людьми, перегляд відеофільму.

Здобувачі освіти та колектив Квасилівського професійного ліцею вітають всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають нашу рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу було проведено цикл інформаційно-просвітницькі та профілактичних заходів в рамках міжнародної акції.Не забувайте: будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини!

Під такою назвою в бібліотеці Квасилівського професійного ліцею організована тематична  виставка – портрет присвячена  Григорію Сковороді. 3 грудня 2022 року виповнюється 300 років Григорію Сковороді, видатному українському філософу, просвітителю-гуманісту, поету, педагогу.  Що пов’язує нас, сучасних українців, з людиною, яка жила декілька століть тому? Думаємо, що ті самі довічні питання: життя, самопізнання, добро і зло, любов, […]