Торгівля людьми – це не міф, це реальність

7 грудня класний керівник 35 групи Оксана КРАВЧУК провела годину спілкування “Торгівля людьми- це не міф, це реальність”в рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”. Класний керівник розповіла здобувачам освіти про гостру проблему сьогодення – це праця та перебування за кордоном наших громадян. Під час зустрічі обговорювали етапи торгівлі людьми; міфи стосовно торгівлі людьми, перегляд відеофільму.

Спеціально до 26-ї річниці прийняття основного закону нашої держави, у приміщенні бібліотеки Квасилівського професійного ліцею, відбувся тематичний захід, присвячений до Дня Конституції України. В рамках якого бібліотекари та здобувачі освіти читали Конституцію України, та спілкувалися на тему важливості як забезпечення прав та свобод кожного громадянина, так і виконання ними обов’язку щодо захисту Вітчизни, шанування її […]

28 червня 2022 року, відбулося засідання трудового колективу, де було представлено звіт директора Квасилівського професійного ліцею, Олександра Савчука, за результатами роботи за 2021-2022 н.р. Підсумком зборів трудового колективу, роботу директора визнано задовільною.

У день відкритих дверей, що відбувся 23.06.2022, гості ліцею зустрілися із майстрами та викладачами і отримали детальну інформацію про особливості навчання та вступу до нашого навчального закладу. Майбутні здобувачі освіти ознайомилися із життям ліцею та отримали необхідну інформацію про напрямами підготовки та професії.