“Стоп булінг!”

Кожна людина, яка живе у соціумі може стикнутися із фізичним чи психологічним насильством щодо себе. Особливо це твердження є актуальним у підліткових стосунках .

Акти такого насильства хоча і можуть подекуди мати легку фору, однак, через незрілість та нестабільність дитячої психіки, здатні завдати серйозної шкоди психологічному здоров’ю людини, а найстрашнішим наслідком булінгу може стати непоправна школа фізичному здоров’ю.

У Квасилівському професійному ліцеї проходили заходи щодо профілактики булінгу в рамках Всеукраїнського тижня “Стоп булінг!”.

Учнівську громаду було залучено до виховних годин ”Профілактика булігу”, “Конфлікт чи булінг” тощо. Здобувачі освіти відвідали правовий лекторій “Булінг: попередження, відповідальність, захист”, переглянули освітній серіал про кібербулінг для підлітків, взяли участь в інтерактиві “Булінг можна попередити”.

На завершення тижня учні І-ІІІ курсів відвідали круглий стіл “Булінг: правда та міфи”, який провела практикуючий психолог та адвокат Голуб Іванна.

Якщо ви стали жертвою або свідком насилля, ніколи не терпіть цього! Розкажіть про все тим, кому можете довіритись, зокрема дорослим.

Відмінності доповнюють і збагачують суспільство. Щоб жити в світі, людям потрібно навчитися жити , вирішуючи проблеми і завдання на основі взаєморозуміння.

У наш час, День Героїв це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і звернути увагу на живих героїв, які повернулися з війни – на тих, хто вистояв і продовжує розвивати Україну, показуючи приклад.

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом […]

Цього року в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій. Також необхідно […]