День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Класний керівник та майстер виробничого навчання Денис МАЗУРОК в групі 22 “Слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальник кузовів” провів історичну подорож до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Здобувачі освіти згадали, що за часів СРСР українські військові брали участь в збройних конфліктах на території 16 країн – Чилі, Іспанія, Єгипет, В’єтнам, Ефіопія, Сирія, Ангола, Мозамбік, острів Куба та інші “гарячі” точки.
Через афганське пекло пройшли 120 тисяч солдатів та офіцерів з України, з яких понад 3000 загинули.
Після здобуття Україною незалежності наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій.
Від самого початку війни на сході України тисячі воїнів-інтернаціоналістів стали на захист рідної землі. Хтось відправився на передову, а інші стали волонтерами, аби підтримати військових в тилу. Війна – це завжди трагедія і звитяга сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Ніхто та ніщо не має бути забутим, аби не забути – треба пам’ятати, а щоб пам’ятати – треба знати.

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до 82-м роковин трагедії Бабиного Яру пройшли інформаційно-просвітницькі заходи: Проведені класними керівниками Години пам’яті «Трагедія Бабиного […]

З профорієнтаційною роботою заклад освіти відвідав начальник ггрупи комплектування в Рвненській області 9 прикордонного загону майор Дмитро МУЛЯР. Військовослужбовець розповів про переваги навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

26 вересня – Європейський день мовУ такий день варто згадати те, що українська мова посідає 2-ге місце у світі за милозвучністю після італійської. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.  Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного […]