11  квітня 2018 року о 15 год. у вестибюлі другого поверху навчального корпусу відбувся ліцейний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва « Знай і люби свій рідний край». Участь у конкурсі прийняли усі групи I-III курсів окрім тих, які знаходяться на даний момент на виробничій  практиці, та учасники гуртків декоративно-прикладного мистецтва.

На конкурсі були представлені  вироби в різних техніках виконання, а саме:  художня вишивка,  вироби з дерева,  бісероплетіння,  паперопластика,

оригамі, народна лялька та інші. Всі учасники старанно підготувались до конкурсу, відвідувачі виставки мали змогу помилуватись чудовими експозиціями і отримати позитивні емоції.

Спеціально створена комісія оглянула експонати і визначила кращих. За результатами конкурсу I місце отримала група № 25, II  місце посіли  група   № 23 і група № 16, III місце розділили між собою групи № 14,  № 24,  № 21.

Кращі експонати будуть відправлені керівником гуртків декоративно-прикладного мистецтва Сидор Т.П. на виставку у Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

Leave a Comment

19 − 15 =