28 січня Класний керівник 15 групи Оксана Миколаївна Кравчук провела виховну годину на тему : «Визволення Рівного від німецько – фашистських загарбників» . Мета: виховувати почуття патріотизму, любові до своєї землі; усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв’язку поколінь.

Понад 900 днів, з 1941 по 1944 роки, місто Рівне перебувало під окупацією нацистської Німеччини. 2 лютого 1944 року війська Радянської армії звільнили місто від фашистських загарбників. З тих часів цю дату ми відзначаємо як День визволення Рівного.  Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової,  але не згасає пам’ять про тих хто не шкодував свого життя заради перемоги.

  Оксана Миколаівна наголосила,  що опісля років спокою і відбудови рідної землі, довгожданий, вистраждалий, оплачений найвищою ціною – ціною людського життя, мир, який, здавалось би назавжди прийшов на рідну землю, у 21сторіччі буде порушено знову. Війна на Сході перевернула з ніг на голову непохитну раніше думку про два братські народи: українців та росіян. Нині онуки тих, що воювали пліч-о-пліч, у роки  ІІ світової війни, беруть участь у збройному протистоянні в Донецькій та Луганській областях…

Наприкінці виховної години учні переглянули відео про історичні події тих часів.

Leave a Comment

17 + ten =