Дню соборності України в бібліотеці ліцею  була приурочена коментована виставка книг, документальних видань, фотоматеріалів, що передають вагомість події до якої українці йшли впродовж довгих років. Викладач історїї України І.В.Грицина у бібліотеці з учнями провела історичну  вікторину.

 21 січня – четверта річниця виходу оборонців з Донецького аеропорту. Україна вшановує пам’ять “кіборгів” – військових і добровольців, які загинули під час захисту стратегічно важливої споруди.

            22 січня – не лише День Соборності України, а й перший трагічний день в історії Революції Гідності. Тоді на вулиці Грушевського “Беркут” пішов у наступ на барикади майданівців. Зранку того ж дня силовики вбили перших активістів Сергія Нігояна та Миколу Жизневського. Учениці групи № 15 Юлія Смажна та Вікторія Васильчук  підготували розповіді та презентації, присвячені цим  подіям. Такі миттєвості спілкування сприяють не тільки засвоєнню важливих фактів  історії України, але й усвідомленню, що сила наша – в єднанні не тільки територіальному, а насамперед, духовному.

Leave a Comment

14 + 20 =