8 квітня розпочався тиждень електрогазозварників. Спершу учням було проведено майстер-клас
по зварюванню у стилі техно-арт, метал-арт, у виконанні майстра виробничого навчання О. Снітчука та учнів групи №33. За невеликий проміжок часу учні продемонстрували, як з різних металевих речей можна зробити цікаві експонати. Також присутні ознайомились з історією виникнення даного стилу.

У вівторок в групі №23 викладачом спецдисциплін С.Коцюком, був проведений відкритий урок з предмету “обладнання та технології зварювальних робіт” на тему “Технологія зварювання плавким електродом в захисних газах”. На уроці учні ознайомилися з технологією MIG/MAG зварювання. Під час проведення уроку було використано мультимедійні засоби.

Середа розпочалася з проведення інформації, про використання гаджетів у зварювальному виробництві на прикладі використання додатку WeldConnect. Також в цей день був проведений конкурс плакатів “Моя професія”.

В четвер був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею за професією “Електрогазозварник”, де учні виготовляли зварний резервуар ручним дуговим та напівавтоматичним зварюванням у середовищі захисного газу. Під час проведення конкурсу учні продемонстрували уміння читати креслення та навики виконання зварних робіт.

В останній день тижня були підведені підсумки та оголошені переможці конкурсу.

Конкурс електрогазозварника

Leave a Comment

three × 2 =