З нагоди 206 річниці з Дня народження українського Кобзаря –Тараса Григоровича Шевченка 4  березня в учнівському гуртожитку Квасилівського професійного ліцею відбувся  літературний захід:  «Тарас Шевченко і сучасність», який підготували бібліотекарі О. Вальчук,  Н. Охремчук та вихователь Г.Космачук. Учасники заходу піднесено і зворушливо декламували  улюблені вірші Кобзаря та переглянули фільм про життєвий шлях поета.

В усі найважчі часи нашої історії, Шевченкове слово допомагало українцям вистояти, надихало на боротьбу за свободу, незалежність і звільнення від поневолювачів. І Майдан став ще одним підтвердженням цього. Великий Кобзар був на вустах 21-річного Сергія Нігояна, першого загиблого під час Революції гідності.

“Борітеся — поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!”

Невмирущий Кобзар допомагає нашим воїнам на Сході не втратити бойовий дух та віру в незалежне майбутнє нашої Батьківщини.

Будьмо гідними  і ми Тарасового духу і життєдайної сили його безсмертних творів і  будуймо Україну,  про яку він так мріяв, за яку страждав, яку оспівував у своїх поезіях і яку заповідав  нам -своїм нащадкам:

І на оновленій землі

Врага не буде супостата,

А буде син і буде мати,

І будуть люде на землі.

Leave a Comment

14 − one =