На сьогодні величезна кількість автомобілів заполонила вулиці міст і сіл. Щоб цей величезний автопарк постійно перебував у справному стані, необхідна спеціальна служба з діагностики несправностей і ремонту автомобілів. Працівниками цієї служби є автослюсарі. У завдання автослюсаря входить, перш за все, виявлення несправностей автомобіля, загальна оцінка стану автомобіля, а також подальший ремонт, регулювання і налагодження його механізмів.

  Професія автослюсаря є однією з найбільш популярних в автосервісах. Щодня нам постійно доводиться стикатися з будь-яким видом автотранспорту – чи то особистий автомобіль або громадський транспорт, за ними потрібен професійний і своєчасний догляд. Саме тому кваліфікований фахівець з ремонту і діагностики автомобіля сьогодні є досить затребуваним. Навчання фахівців слюсарній справі проводять різні технічні навчальні заклади країни, зокрема Квасилівський професійний ліцей.

Викладання спецтехнології автослюсарів проводиться в кабінеті, який обладнаний сучасними технічними засобами навчання.

У слюсарній майстерні учні отримують навики обробки металів з використанням різних інструментів, пристроїв та обладнання.

У майстернях технічного обслуговування і ремонту автомобілів учнів навчають на сучасному обладнанні.