В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Квасилівському професійному ліцеї 17 грудня 2019 року проведено брейн-ринг серед учнів ІІІ курсу «Правничі ігри».

У «Правничих іграх» взяли участь дві команди –  «Нащадки Феміди» (учні 35 групи, капітан команди Кочубей Марія) та «Титани права» (збірна команда учнів 31 та 32 груп, з капітаном Жванським Максимом). Ведучею бренй-рингу стала викладач правознавства Грицина І.В.

На команд очікували запитання блок-тем: Права, свободи та обов‘язки людини і громадянина, Міжнародні стандарти прав людини, Фотозапитання, Дешефрувальник, Вгадай мелодію.

«Правничі ігри» проходили в атмосфері невимушеності та азарту. Гравці команд навипередки змагалися у знаннях з прав, свобод та обов’язків людини і громадянина.  Краще свої знання права продемонстрували Кузнецов Олександр, Кочубей Марія, Семенюк Володимир та Полюхович Олександр.

Учасники вподобали блок-тему «Вгадай мелодію». Команди прослуховували  уривки музичних творів, а за ними мали визначити права, свободи та обов’язки, про які в них йшлося. Перемога всміхнулася команді «Титани права».

Leave a Comment

15 − 8 =