11 січня 2019 року була проведена зустріч   працівників Навчально-методичного центру та  педагогів Квасилівського професійного ліцею. В ході живого невимушеного спілкування у новому форматі відбувся обмін досвідом, позитивом, знаннями та перспективним баченням реформування професійної освіти.

Бондарчук Валентина, директор центру, презентувала стратегічні напрямки модернізації професійної освіти, провела аналіз результатів ЗНО 2018 року та написання директорських контрольних робіт учнями першого курсу, окреслила шляхи вдосконалення роботи педагогів у даному напрямку.

Рожковою Оленою, методистом Навчально-методичного центру, були продемонстровані сучасні активні методи роботи з інформацією: скрайбінг, сторітеллінг, метод локації. Для кращого засвоєння педагогами були відпрацьовані методи для покращення пам’яті та запам’ятовування.

Андрощук Любов, в.о. заступника директора центру, провела практичні вправи, спрямовані на активізацію групи, формування позитивної атмосфери у групі, окреслення рис сучасного педагога та його бачення учня в умовах нової парадигми виховання, зняття емоційної напруги, позитивне світосприйняття.

Навчально-методичний центр

Leave a Comment

thirteen − 8 =