Навчання майбутніх автослюсарів повинно бути спрямовано на те, щоб причепити учням повагу до вибраної ними складної і відповідальної роботи, навичок виконання слюсарних операцій.

27 березня 2018 року у навчально-виробничій лабораторії Навчально-практичного центру  за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» Квасилівського професійного ліцею, в групі №21  було проведено відкритий урок виробничого навчання з розділу Технічне обслуговування ходової частини автомобіля на тему «Демонтаж-монтаж шин. Балансування коліс». Майстер Мігалі Сергій Олександрович провів пояснення і демонстрацію робіт по зняттю та встановленню коліс та їх балансування. Потім, під наглядом педагога, учні самостійно виконували показані раніше роботи. Майстер виробничого навчання Мігалі С.О. звертав особливу увагу на правильність виконання робіт і раціональну організацію праці. Під час заключного інструктажу була проведена  оцінка навчальних досягнень учнів.

Як підсумок, можна визнати те, що учні отримали необхідні уміння і навички при виконанні розбирально-складальних  робіт, доповнюючи цим теоретичні знання.

Leave a Comment

two + 6 =