Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 р., 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

Вшановують в Україні і всіх тих, хто брав участь в інших війнах, виконували інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших “гарячих точках.

З нагоди чергової річниці класним керівником гр.№35 Бондар Н.В.  та майстром виробничого навчання Кривчук Т.В. була проведена виховна година на тему «Крізь пекло війни» під час якої учні слухали вірші та пісні на задану тему, переглянули відео та прослухали інформацію про трагічні сторінки нашої історії.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Сьогодні  безцінний бойовий досвід воїнів – інтернаціоналістів потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.

Активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні захисникам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю з іракської пустелі, мінних полів Лівану та Анголи, джунглів Ліберії та Сьєрра-Леоне, загинули в етнічних сутичках на Балканах.

Бажаємо вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.

Leave a Comment

two × five =