21 березня на базі ліцею була проведена обласна методична секція викладачів та майстрів виробничого навчання, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за професіями «Зварювальне виробництво».

На секції були розглянуті “Нові підходи до організації професійного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти” (Андрощук Л.П. – в.о директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області)

Про Стандарт професійної (професійно-технічної) освіти професією «Електрогазозварник» та Шляхи впровадження в освітній процес виступив Годунко П.М. (методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області)

Викладач спецдисциплін Квасилівського професійного ліцею Коцюк С.П розповів про використання електронного засобу навчального призначення для оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрогазозварник», а Снітчук О.В. презентував можливості зварювальних мультисистем MIG/MAG, TIG, MMA. Також кожен охочий мав можливість попрацювати на сучасному зварювальному обладнанні.

Leave a Comment

fourteen − three =