Зварник

Куди б ви не поглянули, ви зустрінетесь із металевими виробами, до яких приклали зусилля зварники: це і ваші будинки, звичайні стільці, трубопроводи, автомобілі та навіть літаки. Популярність зварювання здобуло завдяки міцності з’єднань та швидкості виконання.  Звичайно, що із розвитком промисловості розвивалось і багато методів: це і ручне дугове покритими електродами (ММА), механізоване в захисних газах (Mig/Mag), аргонодугове неплавким вольфрамовим електродом (tig), газове зварювання, паяння, кисневе і плазмове різання та інші. У Квасилівському професійному ліцеї Вас навчатимуть цьому на професійному зварювальному обладнанні.Кабінети спецпредметів обладнані сучасними засобами навчання.

У майстерні електрогазозварників ліцею обладнано 15 робочих місць, які укомплектовані постами для: ручного дугового зварювання, механізованого зварювання у захисних газах, аргонодугового зварювання неплавким вольфрамовим електродом, газовим зварюванням та кисневим різанням. Обладнання майстерні дозволяє виконувати зварювання вуглецевих та легованих сталей, алюмінію та його сплавів, чавунів, паяння металів.

Також ви зможете проявити свою творчість при виготовленні різного роду виробів та їх підготовці до експлуатації.

Покрився корозією автомобіль, невдало виконали маневр на дорозі та пошкодили кузов, чи бампер – це все виправить рихтувальник кузовів.

У майстерні рихтувальників кузовів ви зможете виконувати: ремонт днища автомобіля, ремонт аварійних пошкоджень, заміну частин кузова та підготовку до фарбування, розбирання та складання салону автомобіля.

Оволодівши професією “Електрогазозварник; рихтувальник кузовів” в Квасилівському професійному ліцеї, ви отримуєте багаж знань, з яким сміло зможете назвати себе професіоналом.