14 жовтня для України символічна дата. У день Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою українського воїнства в різні часи, також відзначають День українського козацтва та День захисника України.

З нагоди свята в ліцеї відбувся святковий концерт, на якому звучали пісні у виконанні Фурманчук Діани, Драчука Миколи, Гуменюка Миколи, а також композиція «Воїни світла» у виконанні Бурмак Анастасії .

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся ветеран Збройних Сил Петрушин Віктор, який привітав усіх присутніх зі святом Покрови та Днем захисника України, побажавши невичерпного здоров’я, сил, наснаги, та відновлення миру в Україні. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять загиблих українських воїнів. Вічна пам’ять героям, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну. І вічна їм слава!

Сердечно вітаємо вас з нагоди свята – Дня захисника України! Цей день дорогий і близький для кожного з нас, Адже упродовж багатьох років об’єднує різні покоління людей, Почуття любові до рідної землі, прагнення миру і волі. Тож нехай шановні друзі, ці світлі почуття ніколи не покидають Вас, а служіння державі, її розбудова та захист, залишається справою честі та життя.

Leave a Comment

3 × five =