Україна в середу, 12 грудня,відзначає національне професійне свято всіх службовців Сухопутних військ України. Пропонуємо згадати, коли в Україні почали святкувати цей день, історію свята, а також згадати роди військ, які входять до Сухопутних військ України.

 11 грудня майстром в/н групи №17 Кривчук Т.В.  проведено виховну годину присвячену Дню Сухопутних військ Збройних СилУкраїни. Учнями групи та майстром в/н було обговорено історію свята,  роди військ, які входять до Сухопутних військ України.
День Сухопутних військ (СВ) почали святкувати в Україні з 1997 року – на наступний рік після того, як СВ Збройних Сил України були сформовані на підставі Указу Президента відповідно до статті 4 Закону України «Про Збройні Сили України».
Сухопутні війська України виконують функції забезпечення миру і національної безпеки, протидії і захисту від зовнішніх загроз, також військовослужбовці СВ беруть участь в територіальній обороні держави, ведуть розвідку, виконують задачі з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Військовослужбовці СВ також беруть участь в міжнародних миротворчих операціях у складі місії ООН.

Leave a Comment

two × two =