Атестація педагогічних працівників – це важка і клопітка праця кожного педагога, результат довготривалої роботи, підведення підсумків, аналіз та узагальнення висновків.

29 березня 2019 року в Квасилівському  професійному ліцеї відбулося заключне засідання атестаційної комісії навчального закладу. Метою засідання було присвоєння кваліфікаційних категорії, встановлення тарифних розрядів, порушення клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації про присвоєння та підтвердження вищих кваліфікаційних категорій та  педагогічних звань.

 Атестаційна комісія, під головуванням директора Олександра Леонідовича вивчала роботу педагогічних працівників, що атестувалися у 2018-2019 навчальному році. За результатами дана характеристика кожного педагога.

В цьому році атестувалося 13 педагогічних працівників, з них 7 викладачів загальноосвітніх та спеціальних предметів і 6 майстрів виробничого навчання.

Засідання атестаційної комісії пройшло в доброзичливій атмосфері. Викладачі та майстри виробничого навчання продемонстрували свою роботу за допомогою мультимедійних презентацій, розповіли про методичні проблеми над якими працюють, педагогічні кредо, якими керуються, форми та методи, які використовують в професійній діяльності.

   За рішенням атестаційної комісії усі працівники відповідають займаним посадам: встановлено підвищені тарифні розряди усім майстрам виробничого навчання, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії», порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про підтвердження та встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань «старший викладач» викладачам Квасилівського професійного ліцею.

     Щиро бажаємо всім педагогічним працівникам здоровя, творчого натхнення і професійного зростання!

Leave a Comment

18 + 1 =